Custom Pages
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7']
Portfolio
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7'] [social_icons type="normal_social" icon="fa-twitter" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://twitter.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-facebook" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://www.facebook.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-google-plus" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://plus.google.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-instagram" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://instagram.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-tumblr" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://www.tumblr.com" target="_blank"] [vc_separator type="transparent" position="center" up="12" down="16"] [button target="_self" hover_type="default" color="#808080" hover_color="#fff" background_color="rgba(255,255,255,0.01)" hover_background_color="rgba(255,255,255,0.01)" border_color="#7a7a7a" hover_border_color="#ffffff" text="PURCHASE NOW" link="https://themeforest.net/item/bridge-creative-multipurpose-wordpress-theme/7315054?ref=QODE" font_size="12px"]

Powrót po przerwie. Otwarcie nowego sezonu w MyTap.

Powrót po przerwie. Otwarcie nowego sezonu w MyTap.

Gdy w październiku 2015 roku rozpoczynałam sezon w MyTap nie wiedziałam jeszcze, że będzie on krótszy, że będę musiała zrobić dłuższą przerwę.

Pojawiło się wiele znaków zapytania związanych z dalszym prowadzeniem szkoły.

Część z Was wie dlaczego.. w moim życiu pojawił się Mały Człowiek, który zrewolucjonizował to dotychczasowe życie :)

brzuszekulcia-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ciąży czułam się na tyle dobrze by prowadzić zajęcia do 7 miesiąca, ale w końcu trzeba było powiedzieć pas, teraz czas na przerwę.

Zajęcia skończyliśmy w kwietniu. Jest ponownie październik, za kilka dni oficjalnie rozpoczynamy nowy sezon w MyTap. Juhu!

Pojawia się jednak odrobina niepewności.

Czy po tych 6 miesiącach przerwy wrócicie, będziecie chcieli nadal stepować?

Czy ja będę w formie i pogodzę stepowanie z opieką nad Córcią?

Pierwsze sygnały od Was napawają mnie optymizmem. Zgłoszenia na kursy napływają, a więc wracacie! Radość :)

Nowy sezon rozpoczynamy z przytupem!

W najbliższy weekend, tj. 22 – 23 października, odbędą się warsztaty z Adele Joel, która pierwszy raz odwiedziła nas w styczniu tego roku.

Na warsztaty, ku mojej radości, zjadą się Steperzy z całej Polski.

Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Opole, Katowice a także przedstawiciele z Czech!

Kolejne plany to przygotowania do V Święta Stepowania w Katowicach; udział w koncercie charytatywnym „Dla Artura” organizowanym w grudniu przez zaprzyjaźnione Studio Tańca Jazzowego Tam Tan.

Oprócz tego oczywiście regularne kursy stepowania, kolejne warsztaty.

Głowa pełna pomysłów, serce pełne wiary że można.. nawet jak się życie całkowicie zmienia :)

Trzymajcie kciuki!

B.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.