Aktualności

Przerwa wakacyjna w MyTap

W dniach 5 - 31 lipca szkoła jest nieczynna. 

Warsztaty dla dzieci - Wystepuj radość

Spędzasz wakacje w mieście i szukasz kreatywnej rozrywki dla swojego dziecka? Twoje dziecko kocha taniec i lubi eksplorować nowe style?
Zapraszamy do udziału w trzydniowych warsztatach stepowania od podstaw dla dzieci w wieku 7-10 lat w dniach 2-4 sierpnia. 

warsztaty dla dzieci

 

Intensywny Kurs Stepowania od Podstaw

 

kurs stepowania

Dla kogo jest Kurs?
Dla osób, które nigdy wcześniej nie stepowały lub mają za sobą kilka lekcji. Kurs jest warsztatem pracy nad podstawami oraz systematyzowaniem kroków.

Czy 10 godzin w weekend to nie za dużo?
Jednego dnia odbywają się dwa bloki zajęć po 2,5 godziny. Między nimi jest przerwa (1,5 godziny), która pozwala na regenerację. Po kilku edycjach wiemy, że jest to optymalny czas, który pozwala na nauczenie się podstaw.

Czy na warsztatach trzeba już mieć specjalne obuwie do stepowania?
Na początku specjalne obuwie do stepowania nie jest potrzebne. Zachęcamy zawsze, by obuwie kupić sobie po pierwszych kilku lekcjach, gdy już się jest zdecydowanym na dalszą naukę.
Zakup obuwia to wydatek ok. 300 zł, dlatego warto wcześniej sprawdzić czy stepowanie to jest to coś, co nas wciągnie na dłużej. Najczęściej tak jest! 🙂

Co po Kursie?
Możesz dołączyć na nasze cotygodniowe zajęcia lub wyczekiwać kolejnych weekendowych warsztatów.

Czy można nauczyć się stepowania w weekend?
W weekend możesz poznać podstawy, sprawdzić, czy stepowanie to coś dla Ciebie. Osobom, które kończą kurs często jest łatwiej na późniejszych etapach.

Cennik
369 zł przy wpłacie do 4 sierpnia
389 zł przy wpłacie po 4 sierpnia

Limit miejsc: 11