Uczymy stepowania. Czerpiemy frajdę z tańca i z czasu spędzonego z innymi!

MyTap to pierwsza  i jedyna szkoła stepowania w Krakowie, założona w 2012 roku przez Beatę Kędzię - Sowę.

"Gdy kilkanaście lat temu postanowiłam, że będę stepować, musiałam się mocno zaangażować by to się udało. W Krakowie nikt stepowania nie uczył, niewielu było nauczycieli w całej Polsce. By stepować jeździłam po całej Europie w poszukiwaniu najlepszych pedagogów.

Od 11 lat buduję stepującą społeczność w Krakowie i dziś, w MyTap, daję Wam to czego sama nie miałam na starcie - fantastyczne kursy stepowania.

Chcę by powstało miejsce, w którym w tym codziennym zabieganym życiu znajdziemy czas na oddech i oddanie się pasji. Nasi uczniowie, dzięki zajęciom w MyTap często realizują swoje marzenie o stepowaniu.  "

Zapraszam do MyTap,
Beata Kędzia-Sowa