Custom Pages
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7']
Portfolio
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7'] [social_icons type="normal_social" icon="fa-twitter" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://twitter.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-facebook" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://www.facebook.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-google-plus" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://plus.google.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-instagram" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://instagram.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-tumblr" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://www.tumblr.com" target="_blank"] [vc_separator type="transparent" position="center" up="12" down="16"] [button target="_self" hover_type="default" color="#808080" hover_color="#fff" background_color="rgba(255,255,255,0.01)" hover_background_color="rgba(255,255,255,0.01)" border_color="#7a7a7a" hover_border_color="#ffffff" text="PURCHASE NOW" link="https://themeforest.net/item/bridge-creative-multipurpose-wordpress-theme/7315054?ref=QODE" font_size="12px"]

O nas

NASZE DLACZEGO

Każdego dnia, gdy wchodzimy na salę taneczną mamy jeden cel: dawać ludziom radość i sprawiać, by dzięki niej ich dzień był lepszy.

 

„Wszystko zaczęło się w 2009 roku. Dostałam propozycję poprowadzenia kursu stepowania w jednej z krakowskich szkół tańca. To był pierwszy kurs stepowania w Krakowie, nigdy wcześniej nikt nie prowadził takich zorganizowanych zajęć.

Po 3 latach, gdy podjęto decyzję o zamknięciu kursu, a wokół stepowania zawiązała się już zaangażowana społeczność, która chciała dalej razem działać, podjęłam decyzje, że otworzę swoją szkołę.” Beata 

 

I tak od 11 lat w Krakowie działa MyTap, miejsce, w którym zawsze możesz liczyć na wyjątkową atmosferę i dużą dawkę pozytywnej energii płynącej ze stepowania.

 

Od początku działalności to ludzie są motorem do działania, siłą napędową i największą motywacją.

NASZE ZAJĘCIA

Naszą pasją jest stepowanie, a codzienną misją dbanie o rozwój naszych uczniów – to dla nas ważne, by widzieli swoje postępy.

Ale stepowanie to nie jedyna umiejętność, z którą wychodzą z sali. Zajęcia w MyTap to także nauka pokory i cierpliwości, a także praca nad pewnością siebie.

Choć wiemy, że stepowanie nie jest łatwe, to wierzymy, że odpowiednio prowadząc kursy, możemy nauczyć go każdego.

ZESPÓŁ

stepowanie-krakow19

Całe swoje serce wkłada w tworzenie MyTap, miejsca, w którym w tym codziennym zabieganym życiu można oddać się pasji. Nawiązać dobre relacje z innymi ludźmi.

Beata Kędzia – Sowa

Założycielka MyTap Instruktorka Stepowania
Ola_profilowe

Studentka psychologii, absolwentka Szkoły Muzycznej (śpiew klasyczny).
Do MyTap trafiła w 2020 roku i okazało się, że była to miłość od pierwszego stuknięcia.

Aleksandra Ciastoń

Instruktorka Stepowania
stepowanie-krakow23

Stepowanie, teatr i fundacja na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Trzy obszary, w których dociera do ludzi ze sztuką i przez sztukę.

Taiga Kuśmider-Zygmunt

Instruktorka Stepowania Montażystka
stepowanie-krakow24

Aktorka dramatyczna, instruktorka Gimnastyki Bothmara, pedagog Sztuk Teatralnych.
Wydobywanie wszelakich dźwięków towarzyszy jej nieustająco na drodze życia.

Magdalena Smoławska

Instruktorka Stepowania i Body Percussion
kadra02

Na co dzień – Social Media Manager.
Tańczy w MyTap (już od 2017 roku!) i dba o media społecznościowe szkoły. Uwielbia filmy z Audrey Hepburn, rysuje sketchnotki.

Anna Socha – Pieprzak

Social Media

Więcej o zespole

SPOŁECZNOŚĆ

MyTap to ludzie, to miejsce spotkań. Tu możesz odetchnąć po ciężkim dniu, zapomnieć na chwilę o codziennych obowiązkach i cieszyć się chwilą dla siebie.


stepowanie kraków


stepowanie


mytap


warsztaty dla dzieci


Cały ten swing

  • “MyTap to rytm, MyTap to przyjaźń, MyTap to moja pasja. Odkryłam w sobie coś wspaniałego i czuję teraz, że tą energię przekazuję całemu światu. MyTap to cząstka normalności w tych szalonych czasach. Dziękuję, że jesteście. “

    Ania Putała

  • “Przyszłam do MyTap, zostałam, pokochałam. Poznałam cudowne dziewczyny, cudowne instruktorki. Kocham tu być, kocham ruch, kocham ten taniec. Nie wiedziałam nawet, że tak to zostanie w moim sercu.”

    Ania Antonik

  • “MyTap dla mnie to zakrzywienie czasoprzestrzeni. Od kiedy chodzę na zajęcia to tydzień trwa jeden dzień zamiast siedmiu. Najlepszy dzień tygodnia to poniedziałek a nie weekend. Cofnąłem się w czasie i uczę się liczyć. Nawet krzycząc na dzieci, że maja posprzątać w pokoju i to raz, dwa, wychodzi mi: i-raz, i-dwa, i-trzy, raz, dwa, trzy.”

    Wojtek Caban