Custom Pages
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7']
Portfolio
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7'] [social_icons type="normal_social" icon="fa-twitter" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://twitter.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-facebook" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://www.facebook.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-google-plus" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://plus.google.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-instagram" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://instagram.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-tumblr" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://www.tumblr.com" target="_blank"] [vc_separator type="transparent" position="center" up="12" down="16"] [button target="_self" hover_type="default" color="#808080" hover_color="#fff" background_color="rgba(255,255,255,0.01)" hover_background_color="rgba(255,255,255,0.01)" border_color="#7a7a7a" hover_border_color="#ffffff" text="PURCHASE NOW" link="https://themeforest.net/item/bridge-creative-multipurpose-wordpress-theme/7315054?ref=QODE" font_size="12px"]

MyTap dla dzieci

Stepowanie to taniec dla dzieci inny niż wszystkie, łączy w sobie naukę tańca z nauką muzyki. Często mówimy, że stepowanie jest grą na instrumencie! 
Wierzymy, że stepowanie wnosi w życie dzieci dużo radości, która jest dla nas motorem do działania.

dla dzieci

 
Najlepsze efekty osiągamy wtedy, gdy kochamy to co robimy i robimy to dla siebie. Chcemy wzbudzać w dzieciach ciekawość oraz wewnętrzną satysfakcję z osiąganych efektów. 

U nas nie ma rywalizacji, jest za to praca zespołowa. Uczymy dzieci twórczego myślenia, kreatywności i poczucia estetyki. 

Muzyka i kostiumy są zawsze dopasowana do wieku dzieci.
Dbamy o zdrowie naszych podopiecznych, dlatego podłoga w szkole jest specjalnie przygotowana do stepowania. Ma konstrukcję sportową, amortyzuje uderzenia, jest bezpieczna dla kręgosłupa i kolan. 

Przygotowujemy dzieci do profesjonalnych występów na scenie. Na zakończenie każdego roku szkolnego organizujemy koncert szkoły na sali teatralnej, z udziałem publiczności. 

Zajęcia  dla grupy od podstaw odbywają się  raz w tygodniu po 60 minut.  Zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat. 
Zespół (zaawansowana) ma zajęcia raz w tygodniu po 90 minut.

 

Opiekunkami grup są:

Beata Kędzia-Sowa (Grupa Młodzieżowa)

Magdalena Smoławska (Grupa dziecięca)

Zajęcia dla dzieci (od podstaw) odbywają się w środy o godz. 16:45.

Szkoła mieści się w Krakowie przy ul. Dietla 93.

Pierwsze zajęcia w MyTap nie są zobowiązujące. Jeśli Twoje dziecko nie zechce kontynuować nauki, nie musisz płacić za kurs.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję otwartą!


Rejestracja na lekcję otwartą 6 września