Poznaj nasz zespół
Beata Kędzia-Sowa
Beata Kędzia-Sowa

Tancerka, instruktorka; założycielka pierwszej szkoły stepowania w Krakowie, MyTap. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, dyplomowana instruktorka tańca jazzowego i sportowego.
Z tańcem związana od zawsze, ze stepem amerykańskim od 2004 roku.
Stepowania uczyła się m.in. w Warszawie, w Birmingham (Anglia) w szkole DanceXchange, na Międzynarodowych Festiwalach w  Polsce i w Europie.

„W stepowaniu najważniejsze jest dla mnie poczucie radości jaką daje. Pomagam swoim uczniom  znaleźć poczucie pewności siebie w tańcu, które przekłada się na luz i swobodę ruchu.”

Taiga Kuśmider- Zygmunt
Taiga Kuśmider - Zygmunt

Od lat związana z teatrem i grupą Zatrzymać Obrotówkę, od zawsze z tańcem. Członkini fundacji działającej na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym „Wszyscy Obecni”. 
W 2014 r. zaczęła przygodę ze stepowaniem w MyTap, ćwicząc od początku pod okiem Beaty Kędzi- Sowy.
Brała udział w licznych warsztatach m.in. z Adele Joel, Alexandrem Ostaninem, Roxane Butterfly.

W MyTap prowadzi zajęcia, zajmuje się opieką klienta oraz współtworzy razem z Beatą tutoriale na kanał na YouTube .

“Uwielbiam być na scenie. Na moich zajęciach uczę odkrywania przewagi tej przyjemności z tańca nad zwykłym wystukiwaniem rytmów.”

magdalena smoławska
Magdalena Smoławska

Aktorka dramatyczna, plastyczka, absolwentka Oświęcimskiej szkoły muzycznej, instruktorka Gimnastyki Bothemara, pedagożka Sztuk Teatralnych w Wolnej Szkole Waldorfskiej.

Naukę stepowania rozpoczęła w 1994 w krakowskiej szkole teatralnej pod okiem Joanny Daniłoś-Gajdy. Później szkoliła się u Jiriny Nowakowskiej, Pawła i Piotra Hrubec, Mirka Spacila, Otto Koci, Pascala Hulina.

Od 7 lat zgłębia tajniki stepowania w MyTap. Pięć lat temu zasiliła grono instruktorskie i prowadzi zajęcia ze stepowania oraz z body percussion.

“Na zajęciach  łączę stepowanie z innymi moimi zainteresowaniami. Rytm na głosy – wielogłos rytmowy, kanony, body percussion, stepowanie przy towarzyszeniu bębna, wspólne tworzenie etiud rytmicznych czy układów. Step-niespodzianki to moje menu na karcie, którym z radością poczęstuję swoich przybyłych step-studentów.”

Ola Ciastoń
Aleksandra Ciastoń

Studentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. W. Żeleńskiego w Krakowie (śpiew klasyczny). Z tańcem związana jest od dziecka, początkowo głównie z kulturą hip-hopową. Do MyTap trafiła w 2020 roku i okazało się, że była to miłość od pierwszego stuknięcia. 

Od tego czasu trenuje pod czujnym okiem Beaty Kędzi-Sowy i Taigi Kuśmider-Zygmunt, bierze też udział w warsztatach zarówno w Polsce, jak i podczas międzynarodowych festiwali.

 

“Stepowanie to dla mnie sposób na wyrażenie siebie. Na zajęciach chcę pokazać, że niezależnie od wieku i wcześniejszych doświadczeń każdy może znaleźć swój rodzaj ruchu, z którym będzie się czuł komfortowo i pewnie.”

Anna Socha
Anna Socha - Pieprzak

Absolwentka zarządzania personelem i zarządzania reklamą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień – Social Media Manager.


Po pracy – tańczy w MyTap (już od 2017 roku!) a obecnie dba także o media społecznościowe szkoły. Jeśli jest właśnie offline – możliwe, że ogląda film z Audrey Hepburn, rysuje sketchnotki lub jest właśnie na koncercie.

 

Lubi szukać inspiracji we wszystkim, co ją otacza.