Custom Pages
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7']
Portfolio
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7'] [social_icons type="normal_social" icon="fa-twitter" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://twitter.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-facebook" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://www.facebook.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-google-plus" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://plus.google.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-instagram" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://instagram.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-tumblr" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://www.tumblr.com" target="_blank"] [vc_separator type="transparent" position="center" up="12" down="16"] [button target="_self" hover_type="default" color="#808080" hover_color="#fff" background_color="rgba(255,255,255,0.01)" hover_background_color="rgba(255,255,255,0.01)" border_color="#7a7a7a" hover_border_color="#ffffff" text="PURCHASE NOW" link="https://themeforest.net/item/bridge-creative-multipurpose-wordpress-theme/7315054?ref=QODE" font_size="12px"]

Warsztaty z Roxane Butterfly

Roxane Butterfly 24.02.2019

Zapraszamy Was na kolejne warsztaty stepowania, tym razem w Krakowie zagości Roxane Butterfy! 

Roxane to jedna z czołowych tancerek i pedagogów na europejskiej scenie tap dance! Cieszy się ogromnym uznaniem w Stanach Zjednoczonych, gdzie także uczy i występuje.

Jako pierwsza kobieta w historii stepowania zdobyła Bessie Award, nagrodę przyznawaną za wybitne osiągnięcia w tańcu.

Roxane poprowadzi 3-godzinne warsztaty oparte na znajomości podstaw stepowania takich jak paddle and rolls, time-steps, riffs, flaps.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Opis zajęć

Rozgrzewka – zajęcia techniczne, przeznaczone dla osób mających opanowane podstawy stepowania (paddle and rolls, time steps, riffs, flaps etc.). Zalecany poziom to początkujący + (rok regularnego stepowania).

Muzykalność – zajęcia dla osób na poziomie średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Na zajęciach poruszone będą takie zagadnienia jak frazowanie, struktura utworu muzycznego, budowanie dynamiki, stepowanie z zespołem muzycznym.

Jazz Beacuse – dla osób na poziomie zaawansowanym. Podstawowe zasady stepowania do muzyki jazzowej.

Mind the Groove – poziom początkujący +.  Jak być częścią tzw. “tap circle” pojawiającego się w czasie improwizacji? Jak poczuć się dobrze zarówno solo jaki i w grupie, która jest częścią akompaniamentu? Jak wspólnie tworzyć muzykę i brać udział w tzw. tap conversation. W bezpiecznej i przyjaznej atmosferze nauczysz się podstaw improwizacji.

Roxane na zajęciach skupia się także na tzw. floor flow – jakość ruchu, poruszanie się w przestrzeni, tworzenie obrazów, praca nad płynnością ruchu.

Jak mawiał Jimmy Slyde (mentor Roxane):

“Dobry tancerz to taki, który porusza się pomiędzy dźwiękami.” 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

Wideo

Kontakt

Masz jakieś pytania?

Napisz lub zadzwoń:

email: beata@mytap.pl

tel. 534 568 546