Custom Pages
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7']
Portfolio
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7'] [social_icons type="normal_social" icon="fa-twitter" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://twitter.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-facebook" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://www.facebook.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-google-plus" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://plus.google.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-instagram" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://instagram.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-tumblr" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://www.tumblr.com" target="_blank"] [vc_separator type="transparent" position="center" up="12" down="16"] [button target="_self" hover_type="default" color="#808080" hover_color="#fff" background_color="rgba(255,255,255,0.01)" hover_background_color="rgba(255,255,255,0.01)" border_color="#7a7a7a" hover_border_color="#ffffff" text="PURCHASE NOW" link="https://themeforest.net/item/bridge-creative-multipurpose-wordpress-theme/7315054?ref=QODE" font_size="12px"]

Warsztaty stepowania z Michałem Wierzbowskim

Warsztaty stepowania z Michałem Wierzbowskim

stepowanie

W weekend 17-18 września macie okazję postepować z Michałem Wierzbowskim! 🤗

 

👞 KILKA SŁÓW O MICHALE
Stepowaniem zajmuje się od 7. roku życia. Wielokrotny zdobywca podium Mistrzostw Polski, III miejsca na Mistrzostwach Europy oraz X miejsca na Mistrzostwach Świata w 2017 roku. Występował na największych scenach w kraju, m.in. w Operze Narodowej w Warszawie, Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Szerzy stepowanie również za granicą – grając spektakle taneczne w Korei Południowej i występując w Chinach podczas obchodów powitania Chińskiego Nowego Roku.

Stepowanie to nie tylko jego wielka pasja, ale również życiowa droga. Stąd aktywnie promuje tap dance w obszarach kultury, sztuki, edukacji i rozrywki. Tworzy choreografie do programów telewizyjnych takich jak “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy “Dance Dance Dance”. W 2018 roku wraz z Maciejem Glazą jako duet „Tap Bros” doszedł do półfinału telewizyjnego show „Mam Talent”. Występowałem jako tancerz w spektaklach “Usłyszeć taniec”, „Błękitny Zamek”, „Romeo i Julia”. Promował również taniec on-line biorąc udział w projektach na takich kanałach jak Sztuka w czasach zarazy, czy Sztuka w pokoju.

Razem z Tomaszem Pałaszem stworzyli spektakl “W Rytmie Pasji”, przedstawiający stepowanie w różnych odsłonach: od klasycznego wizerunku we fraku i z laskami, aż po współczesność, wykorzystując własne wynalazki.
Od 2016 roku uczy w warszawskiej szkole stepowania Tip Tap Anuli Kołakowskiej. W 2018 roku dołączył do projektu “Otwarta Rampa” w warszawskim Teatrze Rampa na Targówku, gdzie uczy i przygotowuje sceniczne choreografie stepowane.

Stworzył również Tap & Rhythm Program – autorskie warsztaty dla tancerzy.
To co najbardziej zachwyca go w stepowaniu to improwizacja i wolność tworzenia w tańcu. Szczególnie skupiam się na możliwościach łączenia różnych stylów tanecznych i muzycznych oraz wyszukiwaniu ciekawych połączeń.

 

👞 PLAN WARSZTATÓW
Sobota/niedziela
10:00 – 11:30
(początkujący+)
12:00 – 13:30 (średniozaawansowani/zaawansowani)
13:30 – 14:30
(przerwa)
14:30 – 16:00
(Master Class)

 

👞 TEMATY MASTER CLASSÓW
👉🏻 Master Class Polirytmia (sobota):
Polirytmia to jednoczesne występowanie dwóch lub więcej rytmów. Podczas zajęć wyjaśnimy, co kryje się pod pojęciem Polirytmii, poznamy jak brzmią połączenia różnych rytmów oraz różnych metrum, a także w jaki sposób używać ich w stepowaniu. To zajęcia dla
wszystkich tych, którzy chcą pracować nad muzykalnością.
👉🏻 Master Class Koordynacja (niedziela):
Koordynacja w tańcu to zdolność do używania różnych części ciała w tym samym czasie, dzięki niej ruch jest płynny i sprawia wrażenie lekkości. To dzięki dobrej koordynacji jesteśmy w stanie stepować szybko. Na zajęciach skupimy się na pracy nad separacją
ruchu w różnych częściach ciała, porozmawiamy o przepływie ruchu w ciele, o tym jak go prowadzić. Wykorzystamy także elementy body percussion.

 

👞 CENNIK
👉🏻 PRZY WPŁACIE DO 6 WRZEŚNIA
Jeden poziom: 189 PLN
Dwa poziomy: 329 PLN
Master Class: 79 PLN (dla osób, które wykupiły zajęcia na dowolnym poziomie), 99 PLN (pozostałe osoby)
👉🏻 PRZY WPŁACIE OD 7 WRZEŚNIA
Jeden poziom: 209 PLN
Dwa poziomy: 349 PLN
Master Class: 89 PLN (dla osób, które wykupiły zajęcia na dowolnym poziomie), 119 PLN (pozostałe osoby)

 

REJESTRACJA RUSZA 24 SIERPNIA!


Zapisz się!