Custom Pages
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7']
Portfolio
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7'] [social_icons type="normal_social" icon="fa-twitter" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://twitter.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-facebook" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://www.facebook.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-google-plus" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://plus.google.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-instagram" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://instagram.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-tumblr" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://www.tumblr.com" target="_blank"] [vc_separator type="transparent" position="center" up="12" down="16"] [button target="_self" hover_type="default" color="#808080" hover_color="#fff" background_color="rgba(255,255,255,0.01)" hover_background_color="rgba(255,255,255,0.01)" border_color="#7a7a7a" hover_border_color="#ffffff" text="PURCHASE NOW" link="https://themeforest.net/item/bridge-creative-multipurpose-wordpress-theme/7315054?ref=QODE" font_size="12px"]

Warsztaty stepowania od podstaw

Warsztaty stepowania od podstaw

Warsztaty od podstaw to świetna okazja do rozpoczęcia swojej przygody ze stepowaniem lub szlifowania umiejętności! 🤗 📌 Kiedy się widzimy?W sobotę 21 stycznia.
10:00 -12:00
PRZERWA
12:30 – 14:30 📌 Kto poprowadzi warsztaty?Taiga Kuśmider-Zygmunt, która od lat związana jest z teatrem, a także tańcem. W 2014 r. zaczęła przygodę ze stepowaniem w MyTap, ćwicząc od początku pod okiem Beaty Kędzi- Sowy.Brała udział w licznych warsztatach m.in. z Adele Joel, Alexandrem Ostaninem, Roxane Butterfly.Kilka słów od Taigi?
„Uwielbiam być na scenie. Na moich zajęciach uczę odkrywania przewagi tej przyjemności z tańca nad zwykłym wystukiwaniem rytmów.” 📌 Jaki jest koszt warsztatów?160 zł 📌 Jak można zapisywać się na warsztaty?Rejestracja startuje od 20 grudnia. 🎁 Osoby, które wezmą udział w warsztatach i będą chciały dołączyć do regularnych zajęć dla początkujących otrzymają w lutym 10% zniżki na zajęcia.

Rejestracja na warsztaty