warsztaty dla dzieci

Wystepuj radość

Spędzasz wakacje w mieście i szukasz kreatywnej rozrywki dla swojego dziecka? Twoje dziecko kocha taniec i lubi eksplorować nowe style?
Zapraszamy do udziału w trzydniowych warsztatach stepowania od podstaw dla dzieci w wieku 7-10 lat.

Kraków, 2-4 sierpnia

Warsztaty odbywają się od poniedziałku do środy, w godzinach 10.00 – 14.00.

Program

10.00 – 10.30 Rozgrzewka taneczna

10.30 – 11:40 Stepowanie

11.45 – 12.30 Przerwa

12.30 – 13.15 Stepowanie

13.15 – 14.00 Warsztaty cyrkowe

Koszt:

350 zł przy wpłacie do 11 lipca

370 zł przy wpłacie po 11 lipca

 

Ilość miejsc: 11

 

Wiek uczestników: 7-10 lat

wakacje w mieście

Dzień rozpoczynamy rozgrzewką ruchowo- taneczną, która pomoże nam się obudzić, wprawić w dobry nastrój, a także przygotować ciało do nauki stepowania. 

 

Dwie godziny przeznaczamy na naukę stepowania, a na zakończenie każdego dnia pełnego różnorodnych rytmów mamy dla naszych najmłodszych wspaniałą atrakcję – warsztaty teatralno – cyrkowe.

 

Warsztaty teatralno – cyrkowe to duża dawka pozytywnej energii, trening zręczności i precyzji, współpraca. Żonglowanie chustkami, piłkami, kręcenie talerzykami i flowerstickami, a do tego dużo emocji, zabawy i odkrywania cyrkowych talentów.

Prowadząca

Taiga Kuśmider- Zygmunt

Od lat związana z teatrem i grupą Zatrzymać Obrotówkę, od zawsze z tańcem. Przechodząc przez różne style taneczne, w 2014 roku zaczęła przygodę ze stepowaniem w MyTap, ćwicząc od początku pod czujnym okiem Beaty Kędzi-Sowy. 

Od 3 lat prowadzi w MyTap zajęcia dla dzieci i dorosłych. 

 

 

warsztaty dla dzieci

Poznaj nas bliżej

Często zadawane pytania

Co jest potrzebne do nauki stepowania?

Przede wszystkim dobre nastawienie! Na warsztatach nie ma potrzeby posiadania specjalnego obuwia do stepowania, naukę można zacząć w zwykłym obuwiu.
W szkole jest możliwość wypożyczenia obuwia do stepowania za dodatkową opłatą (20 zł), jeśli dostępny będzie rozmiar buta dziecka (nie posiadamy wszystkich rozmiarów).

 

Warsztaty i co dalej?

Jeśli Twoje dziecko złapie bakcyla i pokocha stepowanie, od września będzie możliwość zapisania się na regularne zajęcia dla dzieci.