Warsztaty z Anulą Kołakowską

Zapraszamy na warsztaty stepowania z Anulą Kołakowską! 🤗

📌 Program
SOBOTA/NIEDZIELA

10:00-11:30 Początkujący/początkujący +
11:40-13:10 Średniozaawansowani/zaawansowani
Przerwa
13:50-15:20 Master class (czyli zajęcia tematyczne)*

 

*Master class:
Sobota: Technika (Teacher’s choice) ćwiczenia opierające się na krokach: riff, riff walks, slurps, triple shuffle, flaps (poziom początkujący/początkujący +)
Niedziela: Slajdy i obroty (poziom średniozaawansowany/zaawansowany)

 

📌 Anula o sobie
Tancerka, choreografka, trenerka i założycielka szkoły stepowania Tip Tap.
Już od najmłodszych lat uczyłam się różnych form tańca, aż w wieku 8 lat trafiłam na stepowanie, które stało się największą pasją mojego życia.
Jestem absolwentką SWPS, kierunku Psychology in English. Ukończyłam dwuletni kurs instruktora tańca jazzowego w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Od 2013 roku prowadzę w Warszawie szkołę stepowania Tip Tap.
Swoje metody pracy stale doskonalę w czasie warsztatów na całym świecie (Sao Paolo, Nowy Jork, Sztokholm, Berlin, Zurych, Praga, Odessa, Barcelona, Londyn).
W 2015 roku otrzymałam stypendium od Heather Cornell i uczestniczyłam w dwutygodniowym kursie Manhattan Rythm Tap Intenssive w Nowym Jorku.
W 2016 roku przygotowałam choreografię do spektaklu „Lekcje stepowania” w Och-Teatrze w Warszawie, w reż. Krystyny Jandy.
W 2019 roku przez trzy miesiące szkoliłam się podczas Professional Tap Training Program w Luthier w Barcelonie.
Na swoim koncie mam kilkukrotne Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski w stepowaniu oraz Puchar Czech. Przez kilka lat byłam trenerką zespołu Tip Tap Ladies, który reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej. Zespół ten dwukrotnie w mojej choreografii w 2022 i 2023 roku zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata i Europy.

Promuję stepowanie w Polsce i przełamuję stereotypowe myślenie o stepowaniu. Pokazuję, że stepować można w każdym wieku, do każdego rodzaju muzyki i wszędzie. Dużą wagę przykładam do improwizacji, ekspresji siebie w tańcu, koordynacji ciała i techniki stepowania.

 

📌 Cennik
Wpłata do 14 lutego:
– 210 zł za jeden poziom (2 x 1,5h)
– 350 zł za dwa poziomy (4 x 1,5h)
– 79 zł za Master classs dla osób, które wykupiły także zajęcia dla osób na poziomie początkującym/+ lub średniozaawansowanym/zaawansowanym
– 99 zł za Master class dla pozostałych osób
Wpłata od 15 lutego:
– 230 zł za jeden poziom (2 x 1,5h)
– 370 zł za dwa poziomy (4 x 1,5h)
– 99 zł za Master classs dla osób, które wykupiły także zajęcia dla osób na poziomie początkującym/+ lub średniozaawansowanym/zaawansowanym
– 119 zł za Master class dla pozostałych osób
 
🔗 Rejestracja trwa do 21 lutego lub do wyczerpania miejsc.
 
Dołącz do nas już dziś!