Warsztaty stepowania z Anulą Kołakowską

warsztaty stepowania
📌 Dla kogo?
Początkujący +, średniozaawansowani, zaawansowani
 
📌 Kiedy?
Sobota-niedziela (19-20 marca)
10:00 – 11:30
(początkujący +)
12:00 – 13:30 (średniozaawansowani/zaawansowani)
13:15 – 14:30
(przerwa)
14:30 – 16:00
(Master Class*)
 
*Master Class – to zajęcia tematyczne, dodatkowo płatne:
👉🏻 Sobota – Rudiments w oparciu o tzw. progressive warm up (open level)
Na zajęciach poznasz techniczną rozgrzewkę dzięki, której możesz ćwiczyć kroki podstawowe w coraz szybszym tempie. Progresja polega na dodawaniu kolejnych dźwięków/uderzeń do wcześniej poznanych już ćwiczeń oraz na przechodzeniu między
wartościami rytmicznymi, np. ośemki – szesnastki – ósemki – szesnastki.
👉🏻 Niedziela – Air Steps (open level)
To zajęcia dla wszystkich tych, którzy chcą latać! 🙂 Pull backi oraz wingsy to kroki, które zawsze robią wrażenie, a jednocześnie często sprawiają trudności.
 
📌 Prowadząca
👉🏻 Anula Kołakowska
Tancerka, choreografka, trenerka i założycielka szkoły stepowania Tip Tap w Warszawie. Już od najmłodszych lat uczyła się różnych form tańca, aż w wieku 8 lat trafiła na stepowanie, które stało się największą pasją jej życia.
Od 2013 roku prowadzi w Warszawie szkołę stepowania Tip Tap, regularnie uczy, trenuje do zawodów, przygotowuje choreografie do różnych wydarzeń, organizuje warsztaty i festiwale stepowania, a od kilku lat cykliczne Warsaw Tap Jam Session.
Swoje metody pracy stale doskonali w czasie warsztatów na całym świecie (Sao Paolo, Nowy Jork, Sztokholm, Berlin, Zurych, Praga, Odessa, Barcelona). Szkoliła się u znanych i cenionych instruktorów takich jak: Jason Samuels Smith, Sam Weber, Chloe Arnold, Michelle Dorrance, Lane Alexander, Chazz Young, Cartier Williams, Derick Grant, Barbara Duffy, Andrew Nemr, Ruben Sanchez, Andrew Black, Jason Janas, Jared Grimes, Milson Saidl, Avalon Rathgeb i inni.
W 2015 roku otrzymała stypendium od Heather Cornell i uczestniczyła w dwutygodniowym kursie Manhattan Rythm Tap Intenssive w Nowym Jorku.
W 2016 roku przygotowała choreografię do spektaklu „Lekcje stepowania” w Och-Teatrze w Warszawie, w reż. Krystyny Jandy. W 2019 roku przez trzy miesiące szkoliła się podczas Professional Tap Training Program
w Luthier w Barcelonie. Należała do zespołu tanecznego Stepersi, z którym występowała w całej Polsce. Kilkukrotnie miała okazję wystąpić gościnnie ze spektaklem „Usłyszeć Taniec”. Jest trenerką zespołu Tip Tap Ladies, który rezprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej i w 2019 roku zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Świata.
Anula o sobie:
„Staram się promować stepowanie w Polsce, przełamuję stereotypowe myślenie o stepowaniu i pokazuję, że stepować można w każdym wieku, do każdego rodzaju muzyki i wszędzie. Dużą wagę przykładam do improwizacji, ekspresji siebie w tańcu, koordynacji
ciała i techniki stepowania.”
 
📌 Cennik
👉🏻 I próg cenowy do 3 marca
I poziom (2×1,5h) – 179 zł
II poziomy (4x 1,5h) – 319 zł
Master Class (1×1,5h) – 69 zł (dla osób, które wykupiły też zajęcia na poziomie pocz + lub śz/z); 99 zł pozostałe osoby
👉🏻 II próg cenowy od 4 marca

I poziom (2×1,5h) – 199 zł
II poziomy (4×1,5h) – 339 zł
Pojedyncza lekcja (tylko w przypadku wolnych miejsc w grupie) – 129 zł
Master Class – 89 zł (dla osób, które wykupiły też zajęcia na poziomie pocz + lub śz/z); 119 zł