Custom Pages
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7']
Portfolio
[vc_separator type='transparent' color='' thickness='' up='20' down='7'] [social_icons type="normal_social" icon="fa-twitter" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://twitter.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-facebook" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://www.facebook.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-google-plus" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://plus.google.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-instagram" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="http://instagram.com" target="_blank"] [social_icons type="normal_social" icon="fa-tumblr" use_custom_size="yes" size="fa-lg" custom_size="17" link="https://www.tumblr.com" target="_blank"] [vc_separator type="transparent" position="center" up="12" down="16"] [button target="_self" hover_type="default" color="#808080" hover_color="#fff" background_color="rgba(255,255,255,0.01)" hover_background_color="rgba(255,255,255,0.01)" border_color="#7a7a7a" hover_border_color="#ffffff" text="PURCHASE NOW" link="https://themeforest.net/item/bridge-creative-multipurpose-wordpress-theme/7315054?ref=QODE" font_size="12px"]

Intensywny Kurs Stepowania od Podstaw

Intensywny Kurs Stepowania od Podstaw

kurs stepowania

Nasz Intensywny Kurs Stepowania od Podstaw odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia i łącznie spędzimy na sali 8 godzin!

 

📌 Dla kogo jest Kurs?
Dla osób, które nigdy wcześniej nie stepowały lub mają za sobą kilka lekcji. Kurs jest warsztatem pracy nad podstawami oraz systematyzowaniem kroków.

📌 Dlaczego Kurs organizowany jest w takiej formule?
Jednego dnia odbywają się dwa bloki zajęć po 2 godziny. Między nimi jest przerwa, która pozwala na regenerację. Po kilku edycjach wiemy, że jest to optymalny czas, który pozwala na nauczenie się podstaw.

📌 Czy na warsztatach trzeba już mieć specjalne obuwie do stepowania?
Na początku specjalne obuwie do stepowania nie jest potrzebne. Zachęcamy zawsze, by obuwie kupić sobie po pierwszych kilku lekcjach, gdy już się jest zdecydowanym na dalszą naukę.
Zakup obuwia to wydatek ok. 300 zł, dlatego warto wcześniej sprawdzić czy stepowanie to jest to coś, co nas wciągnie na dłużej. Najczęściej tak jest! 🙂

📌 Co po Kursie?
Możesz dołączyć na nasze cotygodniowe zajęcia lub wyczekiwać kolejnych weekendowych warsztatów.

📌 Czy stepowania można nauczyć się w weekend?
W weekend możesz poznać podstawy, sprawdzić, czy stepowanie to coś dla Ciebie. Osobom, które kończą kurs często jest łatwiej na późniejszych etapach.

📌 Program
10:00- 12:10
Przerwa
13:10 – 15:10

📌 Cennik
340 zł przy wpłacie do 11 sierpnia
370 zł przy wpłacie po 11 sierpnia


Rejestracja na kurs