Broadway Jazz

Broadway Jazz to połączenie tańca jazzowego, estradowego i swingowego. Taniec typowy dla teatrów i kabaretów na Broadwayu.
Na zajęciach przeniesiesz się do świata musicali i poczujesz się jak na deskach teatru. Zajęcia taneczne, bez stepowania.

W maju i w czerwcu przeniesiesz się wraz z nami na 42 ulicę!

42nd street to ulica w Nowym Jorku, na której zlokalizowanych jest wiele teatrów. To właśnie tam rozgrywa się akcja musicalu z 1980 roku, który grany był na Broadwayu przez osiem i pół roku, bijąc wszelkie rekordy popularności.

42 ulica to musical z perfekcyjną, brawurową inscenizacja oraz melodyjną i efektowną muzyką.
To także musical z olbrzymią dawką dobrego stepowania i to dlatego jest on tak bliski naszemu sercu :)

Zapraszamy na zajęcia Broadway Jazz, na których w maju i w czerwcu będziemy pracować nad choreografią do muzyki z 42 ulicy!

Nie będziemy odtwarzać choreografii z musicalu, muzyka jest tu jedynie inspiracją. Są to zajęcia bez stepowania.

Wtorki 20:15 – 21:15 

Start: 10 maja

broadway jazz

Prowadzenie: Wiktoria Grych

W latach 2011-2017 Wiktoria należała do Polskiej Federacji Tańca, startując w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata w technikach show dance, modern i jazz. 

Jest absolwentką XXX LO w Krakowie o profilu taneczno-teatralnym. 

Nieustannie szkoli się biorąc udział w warsztatach w Polsce i za granicą (Broadway Beast – Warszawa, House of Movement – Kraków, Galen Hooks High Heels Intensive – Londyn, Bardar Dance Explosion – Oslo). W 2020 i 2021 roku realizowała swój pierwszy profesjonalny kontrakt na wyspie Kos w Grecji z agencją Palmera Entertainment. 

Już wkrótce będziecie ją mogli zobaczyć także w najnowszej produkcji Teatru Variete „Great Revue”.