Grafik

Dołącz do nas

** Zostały utworzone dwie grupy zaawansowane prowadzone przez Beatę (A i B).
Można zapisać się do jednej lub obydwu grup, realizowany będzie na nich inny materiał. 

Opis poziomów

Początkująca (nauka od podstaw) - Kurs od podstaw. Zajęcia przeznaczone dla osób nie mających wcześniejszego doświadczenia w stepowaniu, specjalne obuwie do stepu nie jest wymagane.

Początkująca +  Uczestnicy znają podstawowe uderzenia w stepowaniu, czują się komfortowo w zapamiętywaniu podstawowych kombinacji, regularnie uczęszczają na zajęcia od min. 1 semestru

Średnio-zaawansowana - Zajęcia przeznaczone dla osób regularnie uczęszczających na zajęcia stepowania od m.in. 1,5 roku, wykonujących kombinacje o zróżnicowanym stopniu trudności i w szybkim tempie. Ćwiczenia techniczne przygotowują do zajęć w grupie zaawansowanej.

Zaawansowana - Uczestnicy regularnie uczęszczają na zajęcia stepowania od min.3 lat, wykonują kombinacje o wysokim stopniu trudności, w szybkim tempie. 

Technika i muzykalność  (TM) - Zajęcia dla osób na wszystkich poziomach stepujących min. 1 semestr. Na zajęciach skupimy się na doskonaleniu techniki stepowania i umuzykalnieniu. Popracujemy także nad szybkością.

Musical Tap - Zatańcz w rytm swoich ulubionych musicali! Zajęcia przeznaczone dla osób od poziomu Początkujący +. Na zajęciach oprócz ćwiczeń technicznych grupa tworzy choreografie w stylu broadwayowskim.