Grafik

Dołącz do nas

 

 

Kursy początkujące (od podstaw) rozpoczną się:

Poniedziałki 19.20 - 20.30  Start 1 października

Środy 11.00 - 12.10 oraz 18.00 - 19.10 Start 17 października

 

Opis zajęć i poziomów

Początkująca (nauka od podstaw) - Kurs od podstaw. Zajęcia przeznaczone dla osób nie mających wcześniejszego doświadczenia w stepowaniu, specjalne obuwie do stepu nie jest wymagane.

Początkująca +  Uczestnicy znają podstawowe uderzenia w stepowaniu, czują się komfortowo w zapamiętywaniu podstawowych kombinacji, regularnie uczęszczają na zajęcia od min. 1 semestru

Średnio-zaawansowana - Zajęcia przeznaczone dla osób regularnie uczęszczających na zajęcia stepowania od m.in. 1,5 roku, wykonujących kombinacje o zróżnicowanym stopniu trudności i w szybkim tempie. Ćwiczenia techniczne przygotowują do zajęć w grupie zaawansowanej.

Zaawansowana - Uczestnicy regularnie uczęszczają na zajęcia stepowania od min.3 lat, wykonują kombinacje o wysokim stopniu trudności, w szybkim tempie.

Musical Tap - Zatańcz w rytm swoich ulubionych musicali! Zajęcia przeznaczone dla osób od poziomu Początkujący +. Na zajęciach oprócz ćwiczeń technicznych grupa tworzy choreografie w stylu broadwayowskim.

Technika i muzykalność  (TM) - Zajęcia otwarte; dla osób na wszystkich poziomach stepujących min. 1 semestr;  nie wymagają rejestracji. Na każdej lekcji realizujemy inne ćwiczenia więc nie jest wymagane regularne uczestnictwo.
Jeśli akurat masz wolny wieczór i chcesz trochę postukać, przyjdź na na TM!
Zajęcia mają na celu doskonaleniu techniki stepowania i umuzykalnienie, a także zabawę z improwizacją.

Dzieci - zajęcia dla dzieci od 7 roku życia. Grupa średnio-zaawansowana to dzieci stepujące od 1 roku.

Broadway Jazz to kompilacja tańca jazzowego, estradowego i swingowego. Typowy dla teatrów i kabaretów na Broadwayu. Zajęcia taneczne (bez stepowania).