Rejestracja

Nabór na rok szkolny 2020/21

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, w ciągu 48 h otrzymasz email potwierdzającego przyjęcie Twojego zgłoszenia. 

Pierwsze zajęcia w MyTap nie są zobowiązujące - masz prawo sprawdzić czy Ci się u nas podoba! Jeśli po pierwszych zajęciach zdecydujesz, że nie chcesz kontynuować nauki, nie musisz płacić za kurs.

Rejestrując się na zajęcia w MyTap możesz stworzyć swój indywidualny plan zajęć w oparciu o nasz grafik. 

Grafik

Opis zajęć i poziomów

Dorośli

Początkująca (nauka od podstaw) - Kurs od podstaw. Zajęcia przeznaczone dla osób nie mających wcześniejszego doświadczenia w stepowaniu, specjalne obuwie do stepu nie jest wymagane.

Początkująca - kontynuacja kursu od podstaw, uczestnicy chodzą regularnie na zajęcia od ok. 4 miesięcy.

Początkująca +  Uczestnicy znają podstawowe uderzenia w stepowaniu, czują się komfortowo w zapamiętywaniu podstawowych kombinacji, regularnie uczęszczają na zajęcia od 1 roku.

Średnio-zaawansowana - Zajęcia przeznaczone dla osób regularnie uczęszczających na zajęcia stepowania od ok. 2 lat, wykonujących kombinacje o zróżnicowanym stopniu trudności i w szybkim tempie. Ćwiczenia techniczne przygotowują do zajęć w grupie zaawansowanej.

Zaawansowana - Uczestnicy regularnie uczęszczają na zajęcia stepowania od min.3 lat, wykonują kombinacje o wysokim stopniu trudności, w szybkim tempie.

Stepowanie z elementami body percussion -  to zajęcia na których obok stepowania towarzyszą nam wszelkie eksperymenty rytmiczne wystukiwane nie tylko za pomocą butów ale i ciała czy rekwizytów. Rytm na głosy – wielogłos rytmowy, kanony, body percussion, stepowanie przy towarzyszeniu bębna, wspólne tworzenie etiud rytmicznych czy układów, step-niespodzianki to menu na karcie, którym z radością częstujemy step-studentów.

Musical Tap - Zatańcz w rytm swoich ulubionych musicali! Zajęcia przeznaczone dla osób od poziomu średnio-zaawansowanego, które znają podstawowe time steps, czują się pewnie w wykonywaniu kroków  takich jak flaps, shuffle, drawback. Na zajęciach, oprócz ćwiczeń technicznych, grupa tworzy choreografie w stylu broadwayowskim.

Broadway Jazz to kompilacja tańca jazzowego, estradowego i swingowego. Typowy dla teatrów i kabaretów na Broadwayu. Zajęcia taneczne  dla dorosłych (bez stepowania).

Dzieci

Stepowanie dla dzieci (od podstaw) - zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, są przeznaczone dla dzieci, które wcześniej nie uczyły się stepowania. 

Stepowanie dla dzieci (średnio-zaawansowana) - zespół dla dzieci (9-12 lat) które stepują min 2 lata. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 h. Grupa pracuje nad zróżnicowanym repertuar i jest przygotowywana do występów na scenie.