Rejestracja

Nabór na rok szkolny 2019/20

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, w ciągu 48 h otrzymasz email potwierdzającego przyjęcie Twojego zgłoszenia. 

Rejestrując się na zajęcia w MyTap możesz stworzyć swój indywidualny plan zajęć w oparciu o nasz grafik

Pierwsze zajęcia w MyTap nie są zobowiązujące - masz prawo sprawdzić czy Ci się u nas podoba! Jeśli po pierwszych zajęciach zdecydujesz, że nie chcesz kontynuować nauki, nie musisz płacić za kurs.

Grafik

Grafik zajęć z Maćkiem Glazą

 

W pierwszym trymestrze zajęcia z Maćkiem odbędą się 2 lutego, 23 lutego oraz 15 marca.

1 kurs z Maćkiem dla wybranego poziomu obejmuje 4 lekcje, opłata wynosi jak za jeden miesięczny kurs (patrz cennik). 

Opis zajęć i poziomów

Początkująca (nauka od podstaw) - Kurs od podstaw. Zajęcia przeznaczone dla osób nie mających wcześniejszego doświadczenia w stepowaniu, specjalne obuwie do stepu nie jest wymagane.

Początkująca - kontynuacja kursu od podstaw, uczestnicy chodzą regularnie na zajęcia od ok. 3 miesięcy.

Początkująca +  Uczestnicy znają podstawowe uderzenia w stepowaniu, czują się komfortowo w zapamiętywaniu podstawowych kombinacji, regularnie uczęszczają na zajęcia od 1 roku.

Średnio-zaawansowana - Zajęcia przeznaczone dla osób regularnie uczęszczających na zajęcia stepowania od ok. 2 lat, wykonujących kombinacje o zróżnicowanym stopniu trudności i w szybkim tempie. Ćwiczenia techniczne przygotowują do zajęć w grupie zaawansowanej.

Zaawansowana - Uczestnicy regularnie uczęszczają na zajęcia stepowania od min.3 lat, wykonują kombinacje o wysokim stopniu trudności, w szybkim tempie.

Musical Tap - Zatańcz w rytm swoich ulubionych musicali! Zajęcia przeznaczone dla osób od poziomu początkujący +, które znają podstawowe time steps, czują się pewnie w wykonywaniu kroków  takich jak flaps, shuffle, drawback. Na zajęciach oprócz ćwiczeń technicznych grupa tworzy choreografie w stylu broadwayowskim.

Stepowanie dzieci (od podstaw) - zajęcia dla dzieci w wieku 7- 10 lat. 

Stepowanie młodzież (od podstaw) - zajęcia dla dzieci w wieku 11 -15 lat 

Jazz dzieci - zajęcia oparte na technice tańca jazzowego,  dla dzieci i młodzieży w wieku 7 -14 lat

Broadway Jazz to kompilacja tańca jazzowego, estradowego i swingowego. Typowy dla teatrów i kabaretów na Broadwayu. Zajęcia taneczne  dla dorosłych (bez stepowania).