Szukasz nowej pasji? Dołącz do nas!

MyTap to pierwsza szkoła stepowania w Krakowie, jedyne miejsce na mapie miasta, gdzie można nauczyć się stepu amerykańskiego.

Skupiamy ludzi wokół stepowania. Sprawiamy, by rozwijając się czerpali frajdę z tańca i czasu spędzonego z innymi!

Organizujemy kursy stepowania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych; warsztaty z polskimi i zagranicznymi instruktorami, pokazy stepowania , a także tap jam sessions (improwizacje stepowane z muzykami lub a capella).
Co roku na zakończenie sezonu odbywa się koncert wieńczący kolejny rok szkolny, dający uczestnikom zajęć szansę występu na profesjonalnej scenie tanecznej.

Nasi kursanci, dzięki zajęciom w MyTap rozwijają swój potencjał taneczny, a także realizują swoje marzenie o stepowaniu. Często jest to marzenie z dzieciństwa, pragnienie wywołane filmami z lat 20-30 tych.

Cieszę się, że MyTap jest miejscem, gdzie mogą je zrealizować.

Zapraszam do MyTap,
Beata Kędzia-Sowa